Beszélgetések és szervezői találkozók moderálása - képzés a Közélet Iskolájában

on lh4.googleusercontent.com

A Közélet Iskolája egy közösségi oktató- és kutatóközpont, amely a kirekesztett csoportok aktív társadalmi részvételét támogatja.

Erre a képzésünkre elsősorban érdekvédelmi szervezetek és önszerveződő közösségek hátrányos helyzetű tagjait várjuk, akik:

• szeretnék fejleszteni a szervezetükben a vitakultúrát és a tagok aktív részvételét
• szeretnék megtanulni a demokratikus döntéshozatal módszereit
• szeretnének megtanulni különböző moderálási módszereket

Mikor? 2016. november 5-6. (szombat-vasárnap), 10.00-18.00
Hol? Auróra közösségi központ (Budapest, 8. kerület, Auróra utca 11.)

A képzésen a részvétel ingyenes, de ha be tudod fizetni a 20.000 Ft/fő részvételi díjat, akkor hozzájárulsz ahhoz, hogy a képzéseink hosszú távon is mindenki számára elérhetőek legyenek!

A képzés idejére kávét, teát, rágcsálnivalót és ebédet biztosítunk.

Minden résztvevő utazási költségét megtérítjük (Budapestre és a Budapesten belüli tömegközlekedésre is), aki ezt az igényét előre jelzi. Minden esetben a legolcsóbb utazási formát tudjuk csak támogatni. Ha valamelyik résztvevőnek olcsóbb szállást foglalni, mint utazást fizetni, azt is térítjük. Ha szeretnél a gyerekeid számára
játszóházat igényelni a képzés idejére, jelezd ezt a jelentkezési lapon.

Jelentkezés: e-mailben a mellékelt jelentkezési lap kitöltésével

Jelentkezési határidő: 2016. október 19. (szerda)

További tájékoztatás: Dósa Mariann (06 70 509 8510), kozeletiskolaja@gmail.com

Fotó: Várady István