Beszélgetések moderálása - képzés a Közélet Iskolájában

Fotó: Várady István
from Közélet Iskolája on Picasa

A Közélet Iskolája egy közösségi oktató- és kutatóközpont, amely a kirekesztett csoportok aktív társadalmi részvételét támogatja. Erre a képzésünkre elsősorban érdekvédelmi szervezetek és önszerveződő közösségek hátrányos helyzetű tagjait várjuk, akik:

• szeretnék fejleszteni a szervezetükben a vitakultúrát és a tagok aktív részvételét a beszélgetésekben
  • szeretnék megtanulni a demokratikus döntéshozatal módszereit
  • szeretnének megtanulni különböző moderálási módszereket kis és nagy csoportokban

A képzés tervezett témái:

• demokratikus csoportműködés
  • moderálás kis és nagycsoportban
  • viták generálása és levezetése
  • kérdezéstechnika

Mikor? 2015. november 28 és 29. (szombat-vasárnap), 10.00-18.00 óráig

Hol? Auróra közösségi központ (Budapest, 8. kerület, Auróra utca 11.)

A képzésen a részvétel ingyenes, de ha be tudod fizetni a 20.000 Ft/fő részvételi díjat, akkor hozzájárulsz ahhoz, hogy a képzéseink hosszú távon is mindenki számára elérhetőek legyenek!

A képzés idejére kávét, teát, rágcsálnivalót és ebédet biztosítunk.

Minden résztvevő utazási költségét megtérítjük (Budapestre és a Budapesten belüli tömegközlekedésre is), aki ezt az igényét előre jelzi. Minden esetben a legolcsóbb utazási formát tudjuk csak támogatni. Ha valamelyik résztvevőnek olcsóbb szállást foglalni, mint utazást fizetni, azt is térítjük.

Jelentkezés e-mailben vagy a mellékelt jelentkezési lap kitöltésével. Jelentkezési határidő: 2015. november 18. (szerda)

További tájékoztatás: Udvarhelyi Tessza (06 20 381 8996), kozeletiskolaja@gmail.com

www.kozeletiskolaja.hu, https://www.facebook.com/KozeletIskolaja