Kapcsolódj be! - toborzás és szövetségépítés képzés Miskolcon

DSC_1193
from közéletiskolája on Flickr

A társadalmi célokért dolgozó szervezetek számára a legnagyobb értéket a tagok és önkéntesek jelentik. A tenni akaró csapat megszervezése, aktivisták és támogatók bevonása mind a szervezet eredményes munkájának az alapja. Ezen a gyakorlati képzésen megtanulhatod, hogyan építs olyan szervezetet, ami egyben egy biztos és sokszínű közösség is.

 Hol? Miskolc (pontos helyszín hamarosan)

 Mikor? November 27. (szombat) 10.00-18.00

 ►►► Jelentkezz az oldal alján található jelentkezési lapon 2021. november 12-ig vagy ezen a linken

Kiket várunk? Neked szól ez a képzés, ha van egy ötleted, és elindítanál egy csoportot, megújítanád a jelenlegi szervezeted működését vagy meglévő csoportodba új tagokat szeretnél bevonni. Előnyben részesülnek azok, akik maguk is valamelyik hátrányos helyzetű csoport tagjai.

 A képzésen ilyen kérdésekre keresünk megoldásokat interaktív módszerekkel:

- Hogyan toborozzunk új tagokat, önkénteseket?

- Hogyan építsünk fenntartható tagsági rendszert?

- Hogyan tartsuk meg és motiváljuk a különböző életkorú és társadalmi helyzetű tagjainkat?

- Hogyan építsünk befogadó, pezsgő közösségi életet a csoportban?

- Hogyan kössünk erős, támogató szövetségeket más szervezetekkel?

 

Részvétel csak védettségi igazolvánnyal! A képzésen a részvétel ingyenes, de ha be tudod fizetni a 15.000 Ft/fő részvételi díjat vagy annak egy részét, hozzájárulsz ahhoz, hogy a képzéseink hosszú távon is mindenki számára elérhetőek legyenek.

 A képzést tartja Nyitray Dániel (Greenpeace) és Fernengel Ági (Közélet Iskolája).

 ► Kapcsolat és további képzések:www.kozeletiskolaja.hu, kozeletiskolaja@gmail.com, 06209571610 (Fernengel Ági)

____________________________

Jelentkezési lap: