Képzési felhívás: Társadalmi mozgalmak filmekben

Szeretsz filmeket nézni? Érdekelnek a társadalmi mozgalmak? Akkor ezt a képzést neked találtuk ki!

A 8 hetes képzés során klasszikus filmeken keresztül ismerkedünk meg a 20. század legnagyobb társadalmi mozgalmaival a magyarországi lakhatási mozgalmaktól az észak-amerikai fogyatékosügyi szerveződésen keresztül a latin-amerikai gyárfoglalásokig. A filmeket közösen fogjuk megnézni és csoportos beszélgetés során dolgozzuk fel, képzett tanárok és szakértők segítségével.

Ez a képzés elsősorban hátrányos helyzetű embereknek szól.

Helyszín: Auróra közösségi ház (Budapest, 8. ker., Auróra utca 11.)
Időpont: 2016. november 16-tól 2017. január 18-ig, minden szerdán 18.00-tól 21.00 óráig

A képzésen a részvétel ingyenes, de ha be tudod fizetni a 10.000 Ft/fő részvételi díjat, akkor hozzájárulsz ahhoz, hogy a képzéseink hosszú távon is mindenki számára elérhetőek legyenek!

Jelentkezni a honlapról letölthető jelentkezési lapon vagy telefonon lehet november 5-ig.

A foglalkozások alatt kávét, teát és rágcsálnivalót biztosítunk, illetve szükség esetén utazási támogatást. Gyerekekkel is lehet jönni, nekik tudunk játszóházat szervezni a helyszínen (ezt kérjük, előre jelezd).

További tájékoztatás: Dósa Mariann: 06 70 509 8510; kozeletiskolaja@gmail.com