Oktatási programfelelőst keres Miskolcon a Közélet Iskolája!

Közélet Iskolája 2019
from közéletiskolája on Flickr

A Közélet Iskoláját azért hoztuk létre 2014-ben, hogy megerősítsük az állampolgári részvétel kultúráját Magyarországon és támogassuk a kirekesztett társadalmi csoportok tagjait abban, hogy állampolgári jogaikat valódi tartalommal tölthessék meg. Az Iskola fő tevékenységei a politikai oktatás, a részvételi akciókutatás és a stratégiai tervezés. Eddigi munkánkról itt lehet többet olvasni: www.kozeletiskolaja.hu

Olyan embert keresünk, aki elkötelezett a társadalmi igazságosság, az egyenlőség és a szolidaritás értékei mellett, hisz a kritikai gondolkodás, a politikai részvétel és aktivizmus erejében. Egy kicsi, de hatékony és sokféle feladatot vállaló csapatba keresünk új és hosszú távra elkötelezett társat.

A Közélet Iskolája Budapesten már öt éve működik, Miskolcon egy éve szervezünk programokat. Az új munkatárs számára a munkavégzés fő helye Miskolc, kéthetente egy budapesti munkanappal (utazási költségtérítést biztosítunk). Mindannyian kötetlen munkaidőben dolgozunk, ezért számunkra egyszerre fontos a rugalmasság és a fegyelmezettség a munkában. Rendszeresen, előre egyeztetve dolgozunk hétvégi napokon is.

Félállású oktatási programfelelős munkatársat keresünk Miskolcra, akinek a fő feladatai a következők:

-képzések, filmklubok és közösségi események megszervezése és adminisztrációja

-képzésekre, filmklubokra résztvevők toborzása

-egyeztetett témákban képzések megtartása

-képzések utánkövetése, értékelése és fejlesztése

-önkéntesek, képzők toborzása és koordinálása

-az Iskola képviselete külső eseményeken és civil kapcsolatépítés

Olyan munkatársat keresünk, aki rendelkezik az alábbi készségekkel, tudással és tapasztalatokkal:

- tapasztalat közösségi/civil szervezeti munkában

- miskolci beágyazottság

- precizitás

- jó időkezelés

- jó szervezési készség

- jó kommunikációs készség

- kreativitás

- csapatmunka

A jelentkezésnél előnyt jelent, de nem elvárás:

- képzési tapasztalat

- pályázatírási tapasztalat

- angol nyelvtudás

Fizetés: nettó 100.000 Ft/hó (heti 20 óra) + utazási költségtérítés

Jelentkezés magyar nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel 2020. január 8-ig a kozeletiskolaja@gmail.com címre.

A kiválasztás folyamata:

- önéletrajz és motivációs levél beküldése – határidő: 2020. január 8.

- személyes interjúk Miskolcon: 2020. január 14.

- elképzelhető, hogy a személyes interjúk után egy kisebb feladatot is kapnak a jelentkezők (ez otthon megírható), határidő: január 17.

- munkakezdés időpontja: előreláthatóan 2020. február 1.

Tovább információ: kozeletiskolaja@gmail.com