Oktatásszervező munkatársat keres a Közélet Iskolája!

új munkatárs oktatásszervező
from közéletiskolája on Flickr

A Közélet Iskoláját azért hoztuk létre 2014-ben, hogy megerősítsük az állampolgári részvétel kultúráját Magyarországon és támogassuk a kirekesztett társadalmi csoportok tagjait abban, hogy állampolgári jogaikat valódi tartalommal tölthessék meg. Az Iskola fő tevékenységei a politikai oktatás, a részvételi akciókutatás és a stratégiai tervezés. Eddigi munkánkról itt lehet többet olvasni: www.kozeletiskolaja.hu

Olyan embert keresünk, aki elkötelezett a társadalmi igazságosság, az egyenlőség és a szolidaritás értékei mellett, hisz a kritikai gondolkodás, a politikai részvétel és aktivizmus erejében. Egy kicsi, de hatékony és sokféle feladatot vállaló csapatba keresünk hosszú távra elkötelezett társat.

Az Iskola irodája Budapesten van, de a fővároson kívül is – elsősorban Miskolcon – tartunk képzéseket, programokat. A munkatársak részben otthon, részben az Auróra közösségi házban bérelt irodában és képzési teremben dolgoznak. Mindannyian kötetlen munkaidőben dolgozunk, ezért számunkra egyszerre fontos a rugalmasság és a fegyelmezettség a munkában. Rendszeresen dolgozunk hétvégi napokon is, ám ezeket az alkalmakat időben egyeztetjük, így lehet előre tervezni.

Félállású oktatásszervező munkatársat keresünk, akinek a fő feladatai a következők:

- képzések operatív szervezése

- pályázatírás, dokumentáció, elszámolás, adminisztráció

- szakmai munkában részvétel, pl. filmklubok szervezése, stratégiai tervezés során segítség, akár képzések tartása alkalmanként

Olyan munkatársat keresünk, aki rendelkezik az alábbi készségekkel, tudással és tapasztalatokkal:

- tapasztalat közösségi/civil szervezeti munkában

- precizitás

- jó időkezelés

- jó szervezési készség

- kreativitás

- csapatmunka

- angol nyelvtudás

A jelentkezésnél előnyt jelent, de nem elvárás:

- képzési tapasztalat

- szervezetfejlesztési tapasztalat

- pályázatírási tapasztalat

Fizetés: nettó 100.000 Ft/hó (heti 20 óra munkaidő)

Jelentkezés magyar nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel 2019. december 10-ig a kozeletiskolaja@gmail.com címre.

A kiválasztás folyamata:

- önéletrajz és motivációs levél beküldése 2019. december 10-ig.

- személyes interjúk: 2019. december 16. és december 18.

- elképzelhető, hogy a személyes interjúk után egy kisebb feladatot is kapnak a jelentkezők (ez otthon megírható), határidő: december 20.

- munkakezdés időpontja: előreláthatóan 2020. január 1.

További információ: kozeletiskolaja@gmail.com