Egységben az erő! Társasjátékok a társadalmi változásért játékest

István Várady - DSC08363
from közéletiskolája on Flickr

A Közélet Iskolája társasozása, ahol megismerkedhettek pár olyan oktatási célú játékkal, melyek az érdekvédelem módszereire, a szerveződés és összefogás stratégiáira és a társadalmi egyenlőtlenségek mélyebb megértésére tanítanak játékos módon.

A Közélet Iskolája hozza az izgalmas társasjátékokat és a szabályokat is segít elmagyarázni, ti hozzátok a jó hangulatot és a gondolatokat a témáról, melyek reményeink szerint az este után is veletek maradnak!

MIKOR? 2019. október 31. csütörtök 17:00-20:00

HOL? Gólya közösségi ház (Budapest 1089, Orczy út 46-48.)

Ha szeretsz játszani, érdekel a játékosítás pedagógiája és fontos társadalmi ügyek oktatása, akkor mindenképp itt a helyed!


Egy kis ízelítő a játékokból: http://www.kozeletiskolaja.hu/post/6-tarsasjatek-a-tarsadalmi-valtozasrol-amit-nem-hagyhatsz-ki