Híres leszek az interneten! Képzés a Közélet Iskolájában

Fotó: Börcsök Zsófia (www.fotokontakt.hu)
from Közélet Iskolája on Picasa

Eszközök és ötletek, hogy felfuttasd a szervezeted/csoportod blogját vagy Facebook oldalát

Erre a képzésünkre elsősorban a hátrányos helyzetű emberek érdekeit védő szervezetek, önszerveződő közösségek és társadalmi mozgalmak képviselőit várjuk, akik szeretnének gyakorlatot szerezni abban, hogyan lehet gyorsan és egyszerűen témát gyűjteni az interneten, és tartalmat készíteni egy blogra, vagy Facebook oldalra.

A képzés tervezett témái:
•    A Google titkai: hírkeresés és témakövetés az interneten
•    Blog és Facebook oldalak gyakori frissítése
•    Egyszerű képszerkesztés
•    Blog népszerűsítése

Mikor? 2016. május 15. (vasárnap) 10.00-18.00
Hol? LogMeIn iroda (Budapest, Paulay Ede utca)

A képzésen a részvétel ingyenes. A képzés idejére kávét, teát, rágcsálnivalót és ebédet biztosítunk.

A képzés megtartásához számítógépet tudunk biztosítani, csak akkor hozz magaddal saját számítógépet, ha ez nem okoz gondot.

Minden résztvevő utazási költségét megtérítjük (Budapestre és a Budapesten belüli tömegközlekedésre is), aki ezt az igényét előre jelzi. Minden esetben a legolcsóbb utazási formát tudjuk csak támogatni. Ha valamelyik résztvevőnek olcsóbb szállást foglalni, mint utazást fizetni, azt is térítjük. A képzés idejére szükség esetén játszóházat is tudunk biztosítani a résztvevők gyerekeinek.

Jelentkezés az online elérhető űrlapon.

Jelentkezési határidő: 2016. május 8.

További információ: Le Marietta (06 20 3779748), le.marietta@gmail.com

A képzés plakátja innen letölthető

A képzés szórólapja innen letölthető