Vendéglátókat keres a Közélet Iskolája!

Fotó: Várady István
from Közélet Iskolája on Picasa

Van egy szabad ágyad és egy kis szabad időd?

Szeretnél hozzájárulni, hogy a hátrányos helyzetű emberek is aktívan részt tudjanak venni a közéletben?

Biztosíts szállást a képzéseink résztvevőinek!

A Közélet Iskolája képzésein rendszeresen részt vesznek vidékről érkező aktivisták és érdekvédők is. Az utazási költségüket fedezzük, de a megfizethető és elérhető szállás megtalálása sokszor gondot okoz számunkra, ezért olyan szállásadókat keresünk, akik szívesen fogadnának a lakásukba térítésmentesen egy vagy két éjszakára vidéki résztvevőket.

A képzéseink mindig hétvégén vannak (péntek-szombat-vasárnap vagy szombat-vasárnap) 10-től 18 óráig. Átlagosan havonta egy képzésünk van.

A szállásadóktól azt kérjük, hogy biztosítsanak a képzés résztvevőjének egy saját ágyat tiszta ágyneművel, illetve a fürdőszoba és a konyha használati lehetőségét. A lakás használatának egyéb részleteiről a szállásadó és a résztvevő egyeztet.

Ha érdekel a lehetőség, kérjük, töltsd ki az alábbi űrlapot!

További információ: kozeletiskolaja@gmail.com, 06 20 381 8996 (Udvarhelyi Tessza)

Fotó: Várady István